AKTUALNE: Warsztaty szyte na miarę

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][dt-space height=”60″][dt-section-title title=”Warsztaty fotograficzne szyte na miarę”][vc_column_text]

Wszystkie z naszych warsztatów odbywają się w sposób umożliwiający indywidualny kontakt z prowadzącym, jednak jeśli dla Was jest to za mało, istnieje możliwość realizacji warsztatów indywidualnych oraz grupowych dostosowanych w 110% do Waszych potrzeb.

Indywidualne i grupowe warsztaty fotograficzne

Islandia w 2 osoby? Azja? Białoruś? Afryka? Fotografia podwodna? Astrofotografia? Zdjęcia z latawca? Jednoosobowe warsztaty z Lightroom’a? Fotograficzne warsztaty integracyjne dla firm? Nie ma problemu!

W takich przypadkach najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia naszej dostępności, fizycznych możliwości organizacji warsztatów indywidualnych tak jak sobie wymarzyliście oraz ceny. Fotografia jest przede wszystkim naszą pasją więc im ciekawszy pomysł tym większe możliwości negocjacji naszych stawek :) Zapraszamy do kontaktu!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][dt-list]

[/dt-list][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Shopping Cart
Scroll to Top